PKO BP | Ekstraklasa
Sezon 2021 / 2022

ostatnia aktualizacja 01.03.2022

L.p.DrużynaMecze rozegraneWYGRANEREMISYPRZEGRANEPUNKTY
1.LECH POZNAŃ23146348
2.POGOŃ SZCZECIN23137346
3.RAKÓW CZĘSTOCHOWA23136445
4.RADOMIAK RADOM23109439
5.LECHIA GDAŃSK23116639
6.GÓRNIK ZABRZE2396833
7.CRACOVIA2387831
8.STAL MIELEC2387831
9.PIAST GLIWICE2386930
10.WISŁA PŁOCK23931130
11.JAGIELLONIA BIAŁYSTOK2378829
12.ŚLĄSK WROCŁAW2368926
13.WARTA POZNAŃ2359926
14.GÓRNIK ŁĘCZNA2359924
15.ZAGŁĘBIE LUBIN23731324
16.LEGIA WARSZAWA22711422
17.WISŁA KRAKÓW23641322
18.B-B TERMALICA NIECIECZA22471119

Awans – Liga Mistrzów (Kwalifikacje)
Awans – Europa Conference League (Kwalifikacje)
Spadek – Fortuna 1 Liga

Print Friendly, PDF & Email

Odsłony: 2