PKO BP | Ekstraklasa
Sezon 2020 / 2021

ostatnia aktualizacja 04.05.2021, godz. 9.00

L.p.DrużynaMecze rozegraneWYGRANEREMISYPRZEGRANEPUNKTY
1.Legia Warszawa28186460
2.Pogoń Szczecin28156751
3.Raków Częstochowa27148550
4.Piast Gliwice28119842
5.Lechia Gdańsk281251141
6.Zagłębie Lubin281171040
7.Warta Poznań281241240
8.Śląsk Wrocław28109939
9.Jagiellonia Białystok28971234
10.Lech Poznań28891133
11.Górnik Zabrze28961333
12.Cracovia28712831
13.Wisła Kraków28891230
14.Wisła Płock28781329
15.Stal Mielec27691227
16.Podbeskidzie B-B28661624

Awans – Liga Mistrzów (Kwalifikacje)
Awans – Europa Conference League (Kwalifikacje)
Spadek – Fortuna 1 Liga