Pogoń Sport Press

DataMeczGodz.WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka Sędzia asystent Sędzia techniczny Sędzia VAR Sędzia główny
Pogoń Szczecin / Raków CzestochowaPKO BP EKSTRAKLASA2020/202130 - - - - -
Zagłębie Lubin / Pogoń SzczecinPKO BP EKSTRAKLASA2020/202129 - - - - -
Pogoń Szczecin / Warta PoznańPKO BP EKSTRAKLASA2020/202128 Adam Karasewicz (Wrocław)
Dawid Golis (Skierniewice)
Kornel Paszkiewicz ( Wrocław) Paweł Pskit (Łódź) Daniel Stefański (Bydgoszcz) -
Stal Mielec / Pogoń SzczecinPKO BP EKSTRAKLASA2020/202127 Jakub Ślusarski
Marcin Borkowski
Karol Iwanowicz (Lublin) Radosław Siejka
Tomasz Musiał (Kraków)
Paweł Gil (Lublin) -
Pogoń Szczecin / Górnik ZabrzePKO BP EKSTRAKLASA2020/202126 Konrad Sapela (Łódź )
Michał Sobczak ( Bydgoszcz )
Mariusz Korpalski (Toruń) Adam Kupsik (Poznań)
Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Zbigniew Dobrynin (Łódź) -
Podbeskidzie B-B / Pogoń SzczecinPKO BP EKSTRAKLASA2020/202125 Michał Obukowicz (Warszawa)
Michał Pierściński ( Warszawa)
Piotr Urban (Warszawa) Krzysztof Mymus (Skoczów)
Tomasz Musiał (Kraków)
Łukasz Szczech (Warszawa) -
Pogoń Szczecin / Wisła PłockPKO BP EKSTRAKLASA2020/202124 Adam Kupsik (Poznań)
Marek Arys
Grzegorz Kawałko ( Augustów) Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Michał Obukowicz (Warszawa)
Łukasz Kuźma (Białystok) -
Legia Warszawa / Pogoń SzczecinPKO BP EKSTRAKLASA2020/202123 Adam Kupsik (Poznań)
Paweł Sokolnicki
Paweł Pskit (Łódź) Konrad Sapela (Łódź )
Tomasz Musiał (Kraków)
Szymon Marciniak (Płock) -
Pogoń Szczecin / Lechia GdańskPKO BP EKSTRAKLASA2020/202122 Adam Karasewicz (Wrocław)
Michał Pierściński ( Warszawa)
Kornel Paszkiewicz ( Wrocław) Paweł Raczkowski (Warszawa)
Tomasz Listkiewicz
Tomasz Kwiatkowski (Warszawa) -
Jagiellonia Białystok / Pogoń SzczecinPKO BP EKSTRAKLASA2020/202121 Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz)
Jakub Winkler (Toruń)
Łukasz Kuźma (Białystok) Arkadiusz Kamil Wójcik (Opole)
Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Damian Sylwestrzak (Wrocław) -
Pogoń Szczecin / Lech PoznańPKO BP EKSTRAKLASA2020/202120 Jakub Winkler (Toruń)
Marcin Boniek (Bydgoszcz)
Sylwester Rasmus (Toruń) Radosław Siejka
Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Bartosz Frankowski ( Toruń) -
Śląsk Wrocław / Pogoń SzczecinPKO BP EKSTRAKLASA2020/202119 Bartłomiej Lekki (Tymowa)
Krzysztof Mymus (Skoczów)
Sebastian Jarzębak (Bytom) Arkadiusz Kamil Wójcik (Opole)
Paweł Raczkowski (Warszawa)
Piotr Lasyk (Bytom) -
Wisła Kraków / Pogoń SzczecinPKO BP EKSTRAKLASA2020/202118 Adam Kupsik (Poznań)
Radosław Siejka
Tomasz Wajda (Żywiec) Szymon Marciniak (Płock)
Tomasz Listkiewicz
Paweł Raczkowski (Warszawa) -
Pogoń Szczecin / Piast GliwicePKO BP EKSTRAKLASA2020/202117 Marcin Lisowski ( Warszawa)
Tomasz Listkiewicz
Wojciech Myć (Lublin) Adam Kupsik (Poznań)
Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Łukasz Szczech (Warszawa) -
Pogoń Szczecin / CracoviaPKO BP EKSTRAKLASA2020/202116 Marcin Boniek (Bydgoszcz)
Paulina Baranowska (Kijewo Królewskie)
Patryk Gryckiewicz (Toruń) Paweł Sokolnicki
Szymon Marciniak (Płock)
Bartosz Frankowski ( Toruń) -
Raków Częstochowa / Pogoń SzczecinPKO BP EKSTRAKLASA2020/202115 Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz)
Sebastian Mucha (Lublin)
Patryk Gryckiewicz (Toruń) Bartosz Frankowski ( Toruń) Jarosław Przybył (Kluczbork)
Piotr Lasyk (Bytom)
-
Pogoń Szczecin / Zagłębie LubinPKO BP EKSTRAKLASA2020/202114 Adam Kupsik (Poznań)
Krzysztof Mymus (Skoczów)
Szymon Lizak (Poznań) Radosław Siejka
Zbigniew Dobrynin (Łódź)
Sebastian Jarzębak (Bytom) -
Lech Poznań / Pogoń SzczecinPKO BP EKSTRAKLASA2020/20215 Bolesław Rosa
Michał Obukowicz (Warszawa)
Łukasz Szczech (Warszawa) Arkadiusz Kamil Wójcik (Opole)
Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Jarosław Przybył (Kluczbork) -
Warta Poznań / Pogoń SzczecinPKO BP EKSTRAKLASA2020/202113 Dariusz Bohonos (Trójmiasto)
Sebastian Mucha (Lublin)
Szymon Lizak (Poznań) Adam Kupsik (Poznań)
Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Dominik Sulikowski (Gdańsk) -
Pogoń Szczecin / Stal MielecPKO BP EKSTRAKLASA2020/202112 Marek Arys
Sebastian Mucha (Lublin)
Szymon Lizak (Poznań) Michał Obukowicz (Warszawa)
Zbigniew Dobrynin (Łódź)
Tomasz Wajda (Żywiec) -
Wisła Płock / Pogoń SzczecinPKO BP EKSTRAKLASA2020/20219 Arkadiusz Kamil Wójcik (Opole)
Bartosz Heinig (Gdańsk)
Mariusz Korpalski (Toruń) Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Tomasz Listkiewicz
Krzysztof Jakubik (Siedlce) -
Górnik Zabrze / Pogoń SzczecinPKO BP EKSTRAKLASA2020/202111 Adam Karasewicz (Wrocław)
Sebastian Mucha (Lublin)
Piotr Urban (Warszawa) Arkadiusz Kamil Wójcik (Opole)
Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Damian Sylwestrzak (Wrocław) -
Pogoń Szczecin / Podbeskidzie B-BPKO BP EKSTRAKLASA2020/202110 Bartosz Heinig (Gdańsk)
Jakub Winkler (Toruń)
Artur Aluszyk (Szczecin) Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Radosław Siejka
Jarosław Przybył (Kluczbork) -
Pogoń Szczecin / Jagiellonia BiałystokPKO BP EKSTRAKLASA2020/20216 Adam Karasewicz (Wrocław)
Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz)
Artur Aluszyk (Szczecin) Adam Kupsik (Poznań)
Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Damian Sylwestrzak (Wrocław) -
Pogoń Szczecin / Legia WarszawaPKO BP EKSTRAKLASA2020/20218 Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz)
Krzysztof Nejman (Płock)
Patryk Gryckiewicz (Toruń) Bartosz Frankowski ( Toruń)
Marcin Boniek (Bydgoszcz)
Szymon Marciniak (Płock) -
Lechia Gdańsk / Pogoń SzczecinPKO BP EKSTRAKLASA2020/20217 Adam Kupsik (Poznań)
Paweł Sokolnicki
Szymon Marciniak (Płock) Marcin Boniek (Bydgoszcz)
Zbigniew Dobrynin (Łódź)
Szymon Marciniak (Płock) -
Pogoń Szczecin / Śląsk WrocławPKO BP EKSTRAKLASA2020/20214 Dariusz Bohonos (Trójmiasto)
Tomasz Listkiewicz
Piotr Urban (Warszawa) Michał Obukowicz (Warszawa)
Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Krzysztof Jakubik (Siedlce) -
Pogoń Szczecin / Wisła KrakówPKO BP EKSTRAKLASA2020/20213 Jakub Ślusarski
Sebastian Mucha (Lublin)
Artur Aluszyk (Szczecin) Paweł Raczkowski (Warszawa)
Radosław Siejka
Mariusz Złotek (Stalowa Wola) -
Piast Gliwice / Pogoń SzczecinPKO BP EKSTRAKLASA2020/20212 Bolesław Rosa
Tomasz Niemirowski (Ostrów Mazowiecki)
Piotr Urban (Warszawa) Paweł Sokolnicki
Szymon Marciniak (Płock)
Daniel Stefański (Bydgoszcz) -
Cracovia / Pogoń SzczecinPKO BP EKSTRAKLASA2020/20211 Adam Kupsik (Poznań)
Jakub Ślusarski
Damian Sylwestrzak (Wrocław) Arkadiusz Kamil Wójcik (Opole)
Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Paweł Raczkowski (Warszawa) -