Prenumeruj "Biuletyn Portowca" na maila

Listy sędziów i sędziów asystentów i obserwatorów szczebla centralnego,sędziów Futsalu oraz sędzi i sędzi asystentek szczebla centralnego w sezonie 2022/2023:

Sędziowie zawodowi:

Lp.Nazwiskoi ImięMIASTO
1.Frankowski BartoszToruń
2.Jakubik KrzysztofSiedlce
3.Lasyk PiotrBytom
4.Marciniak SzymonPłock
5.Musiał TomaszKraków
6.Raczkowski PawełWarszawa
7.Stefański DanielBydgoszcz
8.Sylwestrzak DamianWrocław
9.Kwiatkowski TomaszWarszawa
10.Przybył JarosławKluczbork

SĘDZIOWIE ASYSTENCI ZAWODOWI

Lp.Nazwiskoi ImięMIASTO
1.Boniek MarcinBydgoszcz
2.Borkowski MarcinNiedrzwica Duża
3.Golis DawidSkierniewice
4.Listkiewicz TomaszWarszawa
5.Mucha SebastianKraków
6.Myrmus KrzysztofSkoczów
7.Obukowicz MichałWarszawa
8.Siejka RadosławŁódź
9.Sokolnicki PawełPłock
10.Winkler JakubToruń
11.Wójcik Arkadiusz KamilWarszawa

SĘDZIOWIETOP-AMATOR A

Lp.Nazwiskoi ImięMIASTOUWAGI
1.Arys KarolSzczecinAWANS
2.Dobrynin ZbigniewŁódź
3.Gryckiewicz PatrykToruń
4.Jarzębak SebastianPiekary Śląskie
5.Karski ŁukaszSłupskAWANS
6.Kawałko GrzegorzWyszowateAWANS
7.Kochanek MarcinOpoleAWANS
8.Kos DamianWejherowo
9.Krasny SebastianKraków
10.Kuźma ŁukaszBiałystok
11.Lewandowski LeszekZabrzeAWANS
12.Malec PawełŁódź
13.Małyszek JacekLublin
14.Marciniak TomaszPłock
15.Myć WojciechWłodawa
16.Opaliński MarekLubin
17.Pskit PawełZgierz
18.Rasmus SylwesterChełmno
19.Sulikowski DominikGdańsk
20.Szczech ŁukaszKobyłka
21.Szczerbowicz MarcinOlsztyn
22.Trochimiuk RadosławPrzasnysz
23.Urban PiotrWarszawa
24.Wajda TomaszŻywiec
25.Złotnicki MateuszLublin

SĘDZIOWIE TOP-AMATOR B

Lp.Nazwiskoi ImięMIASTOUWAGI
1.Aluszyk ArturBarlinek
2.Aluszyk KonradToruń
3.Dziopak PawełTychy
4.Gawęcki DamianKielce
5.Gąsiorowski KonradBiała Podlaska
6.Horożaniecki PawełŻary
7.Idzik PiotrPoznań
8.Iwanowicz KarolLublin
9.Jenda MateuszWarszawa
10.Kaliszewski FilipGdańsk
11.Kiełczewski KonradBiałystok
12.Kozieł AleksanderKielceAWANS
13.Krumplewski DamianMrągowo
14.Lizak SzymonPoznań
15.Łężny SzymonKluczbork
16.Marciniak RobertKraków
17.Myszka MariuszStalowa Wola
18.Ostrowski ŁukaszSzczecin
19.Paszkiewicz KornelKąty Wrocławskie
20.Pazdecki PiotrKoszalinAWANS
21.Pelka MaciejPoznań
22.Piszczelok MateuszKatowiceAWANS
23.Rokosz RafałSiemianowice Śląskie
24.Różycki AlbertŁódź
25.Rzucidło PiotrWarszawa
26.Szypuła PiotrBielsko-Biała
27.Tarnowski SebastianWrocław

SĘDZIOWIE TOP-AMATOR C

Lp.Nazwisko i ImięMIASTOUWAGI
1.Adamska AnnaSkarżysko-Kamienna
2.Bielawski MarcinMysłowiceSPADEK
3.Bielawski MateuszKatowiceSPADEK
4.Bieszke MateuszGdynia
5.Bobrek MichałKraków
6.Borowiak AleksanderPoznań
7.Buda ŁukaszGdańsk
8.Chmielewski KamilNowy Dwór Mazowiecki
9.Chrząstek NorbertRadom
10.Czerwień MateuszKraków
11.Deptuła DawidIgnatki
12.Dmuch JakubTrzebnica
13.Dudek MaciejŻagań
14.Ficiński MichałSosnowiec
15.Gawron GerardMielec
16.Gawroński KonradŁódź
17.Godek SebastianGórno
18.Goriwoda MariuszGliwice
19.Gwiazda PawełŁyse
20.Habuda MaciejWrocław
21.Jabłoński GrzegorzKraków
22.Jamka AdamKielce
23.Jemielity RadosławŁomża
24.Kapela KrzysztofOrneta
25.Kasprzyk RadosławWrocław
26.Kendzia KacperRawicz
27.Kobędza KarolToruń
28.Krasnopolski KamilŁódź
29.Kruczyński DanielŻywiecSPADEK
30.Kukla PawełKrakówSPADEK
31.Kuraszkiewicz DawidGorzów Wielkopolski
32.Kuropatwa MaciejRuda Śląska
33.Kwiecień DanielSzczecin
34.Lanckowski MaciejToruń
35.Maćko MariuszJasień
36.Maćkowiak PawełSzczecin
37.Maj MateuszTrzebnica
38.Majkowski TomaszZduńska Wola
39.Marcinkowski MarekMalbork
40.Marcinkowski PiotrWarszawa
41.Matyszczak DawidKluczbork
42.Mielczarek PrzemysławGotartów
43.Mikulski MichałLublin
44.Owsiany BartoszOpole
45.Pakuszewski SebastianGdańsk
46.Pałetko BartoszKraków
47.Paszczyk FilipKłodzko
48.Patla MateuszJastrzębie-Zdrój
49.Pawlak EliaszŚrem
50.Płókarz WojciechGdańsk
51.Popławski JakubRosnowo
52.Pych JakubCzarna
53.Sekuterski AdamŁódź
54.Sitkowski PawełKąkolewnica
55.Smaczny SławomirBytom
56.Socha WaldemarBolesławiec
57.Sokołowski MarcinMińsk Mazowiecki
58.Sowada ŁukaszOpole
59.Stenzinger KrystianŻagań
60.Szczołko KamilLublin
61.Szczołko ŁukaszLublin
62.Szczytniewski DamianPłock
63.Szrek MarcinKielceSPADEK
64.Szuta PawełCzarnków
65.Szydełko RafałBłędowa
66.Szymanowski ArkadiuszBemowo Piskie
67.Śliwa MarekPińczówSPADEK
68.Świerczek PatrykBrzesko
69.Tatarzyński TomaszKraków
70.Ulatowski KrzysztofBydgoszcz
71.Wasil MichałLublin
72.Wiśniewski DawidOlsztyn
73.Wiśniewski PiotrBydgoszcz
74.Wiśniowski SebastianTarnów
75.Wójcik KarolMińsk Mazowiecki
76.Wrzeszczyński PawełKalisz
77.Zator KamilKluczbork
78.Zywert BartłomiejKonin
79.Żmijewski KamilElbląg

SĘDZIOWIE ASYSTENCI I GRUPY

Lp.Nazwisko i ImięMIASTOUWAGI
1.Arys MarekSzczecin
2.Baranowska PaulinaChełmno
3.Bohonos DariuszGdańsk
4.Ciepły MarcinKrakówAWANS
5.Gajda MichałZgierz
6.Heinig BartoszGdańsk
7.Karasewicz AdamWrocław
8.Kaszyński BartoszBydgoszcz
9.Kowalewski SławomirBielsko-BiałaAWANS
10.Kupsik AdamPoznań
11.Lekki BartłomiejZabrze
12.Lisowski MarcinWarszawa
13.Nejman KrzysztofPłockAWANS
14.Niemirowski TomaszWarszawa
15.Pierściński MichałWarszawa
16.Podbielski PiotrBiałystokAWANS
17.Rokosz DamianBędzin
18.Rosa BolesławWarszawa
19.Sierant FilipWarszawa
20.Sobczak MichałBydgoszcz
21.Ślusarski JakubKraków
22.Wójs KatarzynaStalowa Wola
23.Zbytniewski AndrzejLublin

SĘDZIOWIE ASYSTENCI II GRUPY

Lp.Nazwiskoi ImięMIASTOUWAGI
1.Adamski MarcinBiałystok
2.Babiarz JacekKluczborkAWANS
3.Bałut PawełCzarna
4.Bielanin MarekGryfinoAWANS
5.Borkowski MariuszPoznań
6.Cebulski MaciejPoznań
7.Czerwiński MarcinKłodawa
8.Gogolewski MichałGorzów Wielkopolski
9.Golonka PrzemysławLublinAWANS
10.Hankiewicz MarcinŁódź
11.Hnatkiewicz MichałWrocław
12.Jakowenko MarcinBielsko-Biała
13.Janawa MarcinSzczecin
14.Jankowski JakubŁódź
15.Kosarzecki MaciejOpole
16.Kostrzewa MikołajLublin
17.Majewski MaciejŁódź
18.Mikołajewski JarosławKraków
19.Mucha KrystianOlsztyn
20.Nitka DawidGdańskAWANS
21.Olejarczyk GrzegorzKielce
22.Sadowski DamianElblągAWANS
23.Sadowski MarcinToruń
24.Siercha ŁukaszŁódźAWANS
25.Sikora ŁukaszKolno
26.Smyk PawełŁuków
27.Sobiło ŁukaszPolkowice
28.Stępień KrzysztofWrocław
29.Szczotka SebastianŻywiec
30.Szczurek WojciechBielsko-Biała
31.Szkutnik JakubWrocławAWANS
32.Szubielski PiotrŁódź
33.Szymanek ZbigniewChorzów
34.Tomaszuk BartoszBiałystok
35.Wąsik RadosławLublin
36.Wątroba WiktorKoszalin
37.Wiejowski DanielGliwice
38.Witoń MarekTarnobrzeg
39.Wójcik JakubWarszawa
40.Wrona DominikKielce
41.Zakrzewski ArturGdańsk
42.Zalewski JakubWrocław

OBSERWATORZY SZCZEBLA CENTRALNEGO – 1 GRUPA (EKSTRAKLASA ORAZ I LIGA)

Lp.Nazwiskoi ImięMIASTO
1.Borucki DariuszWejherowo
2.Brodecki PiotrŁódź
3.Daszkiewicz MaciejMaksymilianowo
4.Gawron LeszekMielec
5.Gil PawełLublin
6.Górecki MirosławRuda Śląska
7.Kowalski MariuszWrocław
8.Kozieł DariuszWarszawa
9.Kozłowski AndrzejPoznań
10.Kuśmierczyk AndrzejLublin
11.Lewandowski RemigiuszPoznań
12.Liana MarcinCerekwica
13.Lis MarcinRuda Śląska
14.Lyczmański AdamBydgoszcz
15.Małek RobertZabrze
16.Mikulski TomaszLublin
17.Płoski TomaszElbląg
18.Przesmycki ZbigniewJustynów
19.Przybyłowski PiotrPoznań
20.Radkiewicz TomaszŁódź
21.Rusek TomaszChorzów
22.Szulc MarcinWarszawa
23.Tenczyński PiotrWarszawa
24.Walczyński JacekLublin
25.Wierzbowska KatarzynaStraszyn
26.Wierzbowski MaciejStraszyn
27.Wojno TomaszBiałystok
28.Zając MichałSosnowiec
29.Złotek MariuszMotycze Poduchowne

OBSERWATORZYSZCZEBLACENTRALNEGO-2 GRUPA(IILIGA)

Lp.Nazwisko i ImięMIASTO
1.Bilmin MarekZaścianki
2.Brańka MarekStanisław Dolny
3.Brożek StanisławŁabowa
4.Chudy AndrzejZabrze
5.Czajkowski ZbigniewOlsztyn
6.Dykiert PiotrSzczecin
7.Gędłek BartłomiejJaworzno
8.Góreczny TomaszGdynia
9.Gudyn JacekWarszawa
10.Jankiewicz PrzemysławWałbrzych
11.Kołodziejski AndrzejWarszawa
12.Kotlarz MarekRadwanice
13.Krawiec KrzysztofLubań
14.Królikowski DariuszBezrzecze
15.Krztoń WojciechOlsztyn
16.Łapka JarosławBodzentyn
17.Maciejewski DanielPionki
18.Mazuro KarolOlsztyn
19.Mądrzak ArturWarszawa
20.Musialik PiotrZielonki
21.Muszyński MarcinPabianice
22.Picz DamianOpole
23.Płoskonka PawełTarnów
24.Przystał ArkadiuszNysa
25.Purcelewski KazimierzPigża
26.Robak FilipKielce
27.Słupiński MarcinPajęczno
28.Stawicki SebastianŁódź
29.Stęchły GrzegorzJarosław
30.Szumigaj MariuszLublin
31.Tomas DariuszJarosław
32.Tuszer SylwesterGdańsk
33.Ubożak SzymonKielce
34.Wójcik CezaryŁęczna
35.Zych ZbigniewLublin

OBSERWATORZY SZCZEBLA CENTRALNEGO – 3 GRUPA

Lp.Nazwisko i ImięMIASTO
1.Banasiak PiotrŁódź
2.Bartos WłodzimierzŁódź
3.Bąk MarcinTumlin-Wykień
4.Bobkiewicz AntoniGłogów
5.Boratyński JarosławBruskowo Wielkie
6.Brzozowski MaciejSzczecin
7.Czajkowski TomaszWarszawa
8.Czyżak TomaszStargard
9.Dłubała MarekSzklary Górne
10.Frejowski AleksanderTychy
11.Garwicki TomaszWitonia
12.Górnik BogusławBukowina Tatrzańska
13.Grajkowski TomaszMnichowo
14.Grobelny WiesławWodzisław Śląski
15.Guzik MarekKrosno
16.Jarguz PawełMikołajki
17.Jenda KrzysztofSiedlce
18.Karczewski AndrzejWłocławek
19.Karkut MarekSulejówek
20.Kieszkowski MichałSulejów
21.Kita TomaszJadowniki
22.Klecza JarosławNysa
23.Konopka EdwardŻernica
24.Kostkiewicz PawełKraków
25.Kostoń RyszardSosnowiec
26.Kownacki DariuszCiechanów
27.Koźmic WładysławKolbuszowa
28.Kroll DagobertGłogówek
29.Krzemiński PawełTarnów
30.Kuczkowski MariuszZblewo
31.Kwiatosz MirosławLublin
32.Leja MarekJarosław
33.Lis JacekRuda Śląski
34.Łaszkiewicz ArkadiuszZamość
35.Łęgosz DariuszLipno
36.Łęgosz PiotrToruń
37.Martowicz TomaszWrocław
38.Matyniak DawidZakrzewo
39.Mazur JózefJastrzębie-Zdrój
40.Mądzik MaciejKielce
41.Michalak RobertSzczytno
42.Mordaka JarosławGdynia
43.Nowak JarosławGorzów Wielkopolski
44.Ocieczek MariuszKraków
45.Okaj RyszardKuniów
46.Okurowski TomaszBiałystok
47.Pawilcz WojciechBiałystok
48.Pipczyński SławomirRadom
49.Podlecki RobertLublin
50.Przytuła RafałStary Adamów
51.Reśliński ArkadiuszSośnica
52.Rożen JanChełm
53.Sawa WojciechDorohusk
54.Stańczak RobertOlsztyn
55.Strzelczyk MarekNowa Dęba
56.Superczyński TomaszWrocław
57.Szerszeń MarekGdańsk
58.Śledź MariuszBiała Podlaska
59.Śmietanka ŁukaszPionki
60.Tokarska KarolinaOpole
61.Urban AndrzejLubań
62.Urbański AndrzejKłodzko
63.Wanjas MichałKonin
64.Warkoczyński JanuszBydgoszcz
65.Wądołowski PrzemysławNowa Wieś Malborska
66.Wiśniewski ArturOlsztyn
67.Wysocki PawełWarszawa
68.Zalesiak MarekZawiercie
69.Zieliński MarcinChodzież
70.Zieliński TomaszKonin
71.Zwierzchowski AndrzejGłogów Małopolski
72.Żyłka MarcinDąbrówno

SĘDZIOWIE EKSTRAKLASY FUTSAL

Lp.Nazwisko i ImięMIASTO
1.Cipiński DominikSkierniewice
2.Frąk TomaszOstrowiec Świętokrzyski
3.Gawle JanDębica
4.Grabowski DamianWałbrzych
5.Grzębowski KamilChojnice
6.Gutowski MarcinŁódź
7.Gwiazda PawełŁyse
8.Jaruchiewicz DamianKnurów
9.Kondrak TomaszKielce
10.Miśta MarcinZawiercie
11.Mital ArturMława
12.Potępa MichałKolbuszowa
13.Steczko SławomirKraków
14.Szczołko KamilLublin
15.Tokarewicz PawełBiałystok
16.Wiercioch GrzegorzKnurów
17.Żurawski MichałGdynia

SĘDZIOWIE TOP A FUTSAL

Lp.Nazwiskoi ImięMIASTO
1.Adamonis JewgienijGdańsk
2.Bors MariuszWarszawa
3.Chrzanowski MariuszBiałystok
4.Cienki SzymonWarszawa
5.Cieślok DawidRuda Śląska
6.Colak MuratKraków
7.Czudzinowicz MonikaBiałystok
8.Dorn DamianBydgoszcz
9.Dorocki AdrianWałbrzych
10.Dulański KamilChabówka
11.Jagodziński MaciejKazimierz Biskupi
12.Koloczek PiotrZabrze
13.Konieczny DawidPszczyna
14.Kwaśny SebastianLegnica
15.Malinowski KzysztofPiła
16.Marcinkowski MarekMalbork
17.Michniewicz SzymonŁódź
18.Netkowska KatarzynaPiekary Śląskie
19.Orliński JakubWrocław
20.Przytuła SzymonStary Adamów
21.Sobinek AdamGryfice
22.Struski KamilŻórawina
23.Szczołko ŁukaszLublin
24.Szymczyk ŁukaszKraków
25.Śliwa AndrzejPińczów
26.Wałęga PawełDębica
27.Woliński ŁukaszLublin
28.Ziach RafałChrzanów

SĘDZIOWIE TOP B FUTSAL
Lp.Nazwisko i ImięMIASTO
1.Bartoszewski FilipPiła
2.Biel TomaszWałbrzych
3.Brudnicka MartaWarszawa
4.Charchut PawełTrzciana
5.Filuś DamianMórkowo
6.Gałczyk MariuszChoroszcz
7.Gnutek RafałBochnia
8.Grubecki MarcinElbląg
9.Jarguz PawełMikołajki
10.Kapela KrzysztofOrnet
11.Konieczny MateuszKobiór
12.Kułak MaciejSzczecin
13.Kupka KamilTarnowskie Góry
14.Listkiewicz KajetanWarszawa
15.Łuczak MarcinŚroda Wlkp.
16.Martyniuk MaciejPoznań
17.Merecik MichałBochnia
18.Musiał KrzysztofŁódź
19.Nakielski MateuszBiałystok
20.Niedzielewski DawidKonin
21.Nowacki MaciejUhowo
22.Pałaszewski PiotrWarszawa
23.Pawlicki RobertPoznań
24.Piotrowski ArkadiuszLębork
25.Przybysz KonradŁódź
26.Rybol PiotrKluczbork
27.Skorczak AdrianGostyń
28.Szczołko KarolLublin
29.Szkodziński MarcinToruń
30.Świerczek RafałWrocław
31.Walkowski MichałMalbork
32.Wiercioch SzymonGierałtowice
33.Złomańczuk JakubLublin
34.Żynis ArkadiuszSopot


SĘDZIOWIE TOP C FUTSAL
Lp.Nazwiskoi ImięMIASTO
1.Adamski MarcinBiałystok
2.Baran JakubLublin
3.Bazan MarcinLewin Brzeski
4.Białowąs KrzysztofOpole
5.Białowąs WojciechOpole
6.Brysiewicz ArkadiuszJurowce
7.Buraczewski ErykWrocław
8.Czech MarcinBiałystok
9.Erenc SzymonWronki
10.Fiodorczuk-Sipko EwelinaBiałystok
11.Frenke SebastianJastrzębie Zdrój
12.Froehlich AdrianBytom
13.Gadomski KamilKielce
14.Glonek KrystianBydgoszcz
15.Golda BartłomiejWarszawa
16.Gonet RafałDębica
17.Hynek AleksandraŁopoń
18.Józefecki ŁukaszŁowicz
19.Kapusta PiotrRadom
20.Karwartiuk AdrianWarszawa
21.Karwat GrzegorzŻyrardów
22.Klimek AnetaBrynica
23.Kofluk ŁukaszGdańsk
24.Koszper MaciejGdańsk
25.Kowalik MarekWierzchosławice
26.Kretek WojciechBełchatów
27.Kubiszyn JacekNowa Sół
28.Kuropatwa MaciejRuda Ślaska
29.Kuźniak DamianLublin
30.Lewkowicz AdamBartoszyce
31.Lorke DominikTarnowskie Góry
32.Małecki PawełOlesno
33.Marciniak PawełJastków
34.Michalak PiotrGiżycko
35.Mnich IzabelaTarnowskie Góry
36.Mrozek BarbaraBydgoszcz
37.Niewiński KamilBielsk Podlaski
38.Nowicki BartłomiejŁódź
39.Olejniczak AdrianGostyń
40.Patla MateuszJastrzębie Zdrój
41.Pawlak MichałWschowa
42.Pieprzyca MateuszGliwice
43.Pionko MarcinGrabów
44.Piotrowski NorbertLębork
45.Robakowski BłażejPiekary
46.Samołyk IgorRzeszów
47.Semrau MarekBiałe Błota
48.Sikorski MariuszGniezno
49.Stańczyk BartoszGdański
50.Stefanik SzymonBochnia
51.Stępniak MateuszGdańsk
52.Szczołko EwelinaLublin
53.Trzeciak KarolinaGoniądz
54.Tumiński PawełWarszawa
55.Wanicki TomaszKnurów
56.Waskowski MichałKomorniki
57.Wroniecki MateuszLubicz
58.Zakrzewski ŁukaszWałbrzych
59.Zielonka KarolinaBielany
60.Zielonka RadosławBielany
61.Złotnicki DanielLublin

SĘDZIE

Lp.Nazwiskoi ImięMIASTO
1.Adamska AnnaSkarżysko-Kamienna
2.Aniśko AleksandraWrocław
3.Augustyn EwaGdańsk
4.Bartnik WiktoriaDębno
5.Biernat SylwiaGosprzydowa
6.Bojar-Stefańska KarolinaWarszawa
7.Bryk KatarzynaOpoczno
8.Damasiewicz AgnieszkaWrocław
9.Damps KingaLuzino
10.Diakow MichalinaRaczyce
11.Dymidziuk GabrielaNowa Różanka
12.Faryniarz ElżbietaIwiny
13.Figura-Łyżwa MagdalenaŚwierklany
14.Fiodorczuk-Sipko EwelinaBiałystok
15.Gaweł KatarzynaMurów
16.Gębka AngelikaSosnowiec
17.Giełda AleksandraŚrem
18.Kalita-Malasiewicz AnnaGłuchołazy
19.Kaczmarczyk KatarzynaDobre Miasto
20.Kaźmierczak PaulinaDoruchów
21.Kisielewska JulitaMokrany Nowe
22.Koczar AnnaKatowice
23.Kostyra AgnieszkaToruń
24.Kowalska AnetaKnurów
25.Krygier MartynaOsice
26.Kupidura KatarzynaRadom
27.Lachtara KingaMedynia Głogowska
28.Lik MajaChełm
29.Lisiecka-Sęk KatarzynaMosina
30.Lonc DominikaDobkowice
31.Łapa AleksandraTychy
32.Łuczyńska KingaBytom
33.Łuka AnnaLublin
34.Majszczyk MartaNowy Konik
35.Małek MagdalenaTrzemeszno
36.Mańko AleksandraLublin
37.Marciszewska JuliaSiedlce
38.Mularczyk MonikaSkierniewice
39.Noga PaulinaDąbrowa
40.Olesiak AgnieszkaDobra
41.Ostrowska MagdalenaWidźgowo
42.Pańczyk MagdalenaGubin
43.Płaskocińska AgnieszkaRadom
44.Pondo JoannaKoszalin
45.Sierpowska JuliaPakosław
46.Socha AngelikaKraków
47.Stanik UrszulaPieszyce
48.Starobrat-Cienka AleksandraWarszawa
49.Syta MagdalenaKraków
50.Szybińska AgnieszkaWarszawa
51.Szymula EmiliaWarszawa
52.Turczyn PatrycjaRzeszów
53.Tymoszuk AgnieszkaLublin
54.Walczyńska EwaLublin
55.Wesołowska AnnaSzydłowiec
56.Wosiewicz BeataKrosno
57.Wiatr SylwiaŁęg Tarnowski
58.Zielonka KarolinaKielce
59.Żyła EwaStrzegom

SĘDZIE ASYSTENTKI

Lp.Nazwisko i ImięMIASTO
1.Ambrosiewicz-Brylska Justyna
2.Bernacka DominikaWarta Bolesławicka
3.Błoch JuliaOstrzeszów
4.Bobowska-Świerzy AgnieszkaTarnowskie Góry
5.Brudnicka MartaWarszawa
6.Bukarowicz JuliaŁódź
7.Chmioła MartaBiełcza
8.Chrzanowska KatarzynaBliżyn
9.Czarna GabrielaBartoszyce
10.Czarnecka SabinaBieruń
11.Cielepak AgnieszkaPruszcz
12.Czudzinowicz MonikaBiałystok
13.Dacko JustynaKalników
14.Dąbrowska AnnaWarszawa
15.Dąbska KingaOtmuchów
16.Dobrowolska AleksandraRadom
17.Dobrzyńska AgnieszkaBiałystok
18.Dudzińska SylwiaŁódź
19.Dymek DorotaNamysłów
20.Dytko JustynaHuwniki
21.Erbel PaulinaRadom
22.Groszek AnetaBiała Podlaska
23.Grygiel SylwiaCzempiń
24.Hynek AleksandraŁopoń
25.Jasińska MagdalenaŚwiebodzin
26.Juchum AgnieszkaSłupsko
27.Kapuścińska IwonaBorzęcin
28.Kołodziejczyk KlaudiaKołobrzeg
29.Konsek KarolinaWodzisław Śląski
30.Kowalska-Cichos IzabelaPszów
31.Kozieł MartynaWarszawa
32.Koziorowicz MartynaWłocławek
33.Kozłowska WeronikaPoznań
34.Kózka KlaudiaBrzeszcze
35.Krawczyk SabinaKatowice
36.Krzemińska MagdalenaKoziegłowy
37.Kuczaj KingaDębica
38.Kuziel NataliaLublin
39.Kwitowska KingaSpławie
40.Latańska MonikaKluczbork
41.Ligenzowska JoannaKraków
42.Lipka MartynaKraków
43.Liro KatarzynaŻabno
44.Lonc DominikaDobkowice
45.Łukasiewicz MariaRadom
46.Malinowska IzabelaChełmiec
47.Malinowska MartaŁódź

Print Friendly, PDF & Email
Protected by Copyscape

Prenumeruj "Biuletyn Portowca" na maila