Sędziowie zawodowi:

  • Bartosz Frankowski (Toruń),
  • Paweł Gil (Lublin),
  • Krzysztof Jakubik (Siedlce),
  • Tomasz Kwiatkowski (Warszawa),
  • Szymon Marciniak (Płock),
  • Tomasz Musiał (Kraków),
  • Jarosław Przybył (Kluczbork),
  • Paweł Raczkowski (Warszawa),
  • Daniel Stefański (Bydgoszcz).

Top Amator A:

  • Artur Aluszyk (Szczecin),
  • Łukasz Bednarek (Koszalin),
  • Zbigniew Dobrynin (Łódź),
  • Sebastian Jarzębak (Bytom),
  • Konrad Kiełczewski (Białystok),
  • Damian Kos (Gdańsk),
  • Sebastian Krasny (Kraków),
  • Daniel Kruczyński (Żywiec),
  • Wojciech Krztoń (Olsztyn),
  • Łukasz Kuźma (Białystok),
  • Piotr Lasyk (Bytom),
  • Paweł Malec (Łódź),
  • Jacek Małyszek (Lublin),
  • Tomasz Marciniak (Płock),
  • Wojciech Myć (Lublin),
  • Marek Opaliński (Legnica),
  • Kornel Paszkiewicz (Wrocław),
  • Paweł Pskit (Łódź),
  • Sylwester Rasmus (Toruń),
  • Dominik Sulikowski (Gdańsk),
  • Damian Sylwestrzak (Wrocław),
  • Łukasz Szczech (Warszawa),
  • Piotr Urban (Warszawa),
  • Tomasz Wajda (Żywiec),
  • Mariusz Złotek (Stalowa Wola),
  • Mateusz Złotnicki (Lublin).

Top Amator B:

  • Konrad Aluszyk (Toruń),
  • Marcin Bielawski (Katowice),
  • Mateusz Bielawski (Katowice),
  • Dawid Bukowczan (Żywiec),
  • Damian Gawęcki (Kielce),
  • Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska),
  • Patryk Gryckiewicz (Toruń),
  • Paweł Horożaniecki (Żary),
  • Piotr Idzik (Poznań),
  • Karol Iwanowicz (Lublin),
  • Mateusz Jenda (Warszawa),
  • Filip Kaliszewski (Gdańsk),
  • Łukasz Karski (Słupsk),
  • Grzegorz Kawałko (Białystok),
  • Marcin Kochanek (Opole),
  • Mariusz Korpalski (Toruń),
  • Paweł Kukla (Kraków),
  • Jacek Lis (Katowice),
  • Szymon Lizak (Poznań),
  • Robert Marciniak (Kraków),
  • Maciej Pelka (Poznań),
  • Rafał Rokosz (Katowice),
  • Albert Różycki (Łódź),
  • Marcin Szczerbowicz (Olsztyn),
  • Marcin Szrek (Kielce),
  • Marek Śliwa (Kielce),
  • Sebastian Tarnowski (Wrocław).

Awans do grupy Top Amator A otrzymali: Damian Kos, Łukasz Kuźma, Damian Sylwestrzak i Piotr Urban,

a do grupy Top Amator B spadli Konrad Gąsiorowski, Mariusz Korpalski, Robert Marciniak i Sebastian Tarnowski.

do grupy Top Amator B awansowali Patryk Gryckiewicz, Karol Iwanowicz, Mateusz Jenda i Filip Kaliszewski.