David Rajchenberg González – nowym zawodnikiem Pogoni U-21
David Rajchenberg González kontynuuje wspinanie się po szczeblach swojej kariery zawodowej i przygotowuje się do stawienia czoła nowemu wyzwaniu, które obecnie zaliczyć można do najwyższej kategorii ligi na starym kontynencie.
20-letni skrzydłowy z Caracas z polskimi korzeniami, doszedł do porozumienia z Pogonią Szczecin a SG Sacavenense ( portugalskim klubem).
Atakujący ze stolicy Wenezueli , który będzie nosił koszulkę z nr 10 dołączy do zespołu prowadzonego przez Kostę Runjaić.
David został przeszkolony w Wenezueli w kolorach San Agustín del Paraíso – w podgrupach 12 i 14, Juventus Academy of Turin w Stanach Zjednoczonych oraz Miami Dade FC z APSL.
Spędził również krótki czas w Granadzie B. Przeszedł również przez niższy klub – Club Sporting de Lisboa w trybie „testowym”.
„ Moje zainteresowanie zespołem wenezuelskim pozostaje nienaruszone , zawsze jest mi bliskie. Nadal czekam na telefon od drużyny narodowej, miejmy nadzieję, że otrzymam go tak szybko, jak to możliwe. Chociaż wiem, że istnieją inne opcje, ” dodał gracz przed„ flirtem ”polskiej drużyny U-21.
Wszystko jest gotowe, aby przeżyć swoje pierwsze doświadczenie w pierwszej lidze . To dopiero początek jego kariery, która zwiastuje wiele sukcesów.
Autor: Iwona Sarnicka
Źródło: Solovenex
Właściciel serwisu PortowaDuma.pl i. in.
Fotograf (specjalizuje się w fotografii sportowej, produktowo-reklamowej, architektonicznej, eventowej), grafik komputerowy, redaktor oraz redaktor techniczny, koordynator dostępności.
Laureatka konkursów fotograficznych i graficznych organizowanych między innymi przez Muzeum Historii Szczecina, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnych Ruchowo, Urząd Miasta Szczecin, National Geographic a od 2011 roku członek organizacji naukowo-edukacyjnej National Geographic.
Miłośniczka piłki nożnej i sportów wodnych.
Od lat 80-tych KIBIC POGONI SZCZECIN
Komentarze
David Rajchenberg González – nowym zawodnikiem Pogoni U-21 — Brak komentarzy
HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>