Pogoń Szczecin Mistrzem Polski w CLJ U18

Boisko opuszczają Kamiński i Tiba, w ich miejsce wchodzą Awwad i Butko.

Ramirez został sfaulowany blisko pola karnego rywali.
Moder zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego, jednak trafił w mur

w 68′ żółta kartka dla Ramireza za faul na Kowalczyku.

71′ – 80′

Boisko opuszczają Zahobić i Kozłowski, w ich miejsce wchodzą Benedyczak i Smoliński.
Moder za wysoko uniósł nogę, mógł trafić w głowę Smolińskiego. z tego powodu sędzia przerwał grę.
w 73 minucie Dąbrowski sfaulował Sobola w polu karnym gospodarzy. Niecelny strzał Awwada.

Dąbrowski uderzył w sam środek bramki, czym nie zaskoczył Bednarka.
Puchacz wrzucił piłkę w pole karne a Ramirez uderzył z główki, jednak „Wielki” Stipica był na posterunku.
Ramirez znowu zdecydował się na uderzenie, jednak został zablokowany.

Awwad strzelił gola, jednak cieszył się z niego zbyt długo, bo sędzia odgwizdał spalonego.
79 minuta – boisko opuszczają Drygas i Hostikka, wchodzą Frączczak i Podstawski

80 minuta – Lech rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

81′ – 90′

Korner dla Pogoni.

Piłka po strzale Podstawskiego minimalnie minęła bramkę Bednarka!
Strzał Puchacza – obronił Stipica.

Rzut rożny dla przyjezdnych.
Sędzia doliczył dwie minuty do końca meczu.

Piłka po strzale Modera została wybita na rzut rożny. Stipica wyjaśnił sytuację i złapał futbolówkę.
Marchwiński został sfaulowany na połowie Portowców. Niecelne dośrodkowanie Ramireza. Od bramki zaczął Stipica.
Moder sfaulował w środku pola Smolińskiego.

90′ +czas doliczony

Po zamieszaniu w polu karnym Lecha do piłki dopadł Podstawski, który silnym strzałem nie dał szans Bednarkowi. Nokaut. Pogoń prowadzi 0:4

Boisko opuszcza Kowalczyk, w jego miejsce wchodzi Mruk

POGOŃ zakończyła mecz z rewelacyjnym wynikiem 0:4. Jesteście WIELCY PANOWIE. GRATULACJE!!!!