Sezon 2021/2022 - runda jesienna - zawodnicy i sztab

previous arrow
next arrow
">rzut wolny, ale wybroniła się z niebezpieczeństwa Duma Pomorza.

40-45+czas doliczony'

42 minuta to ponownie stały fragment dla Arkowców, tym razem faul), gdzie wykonawca może od razu strzelać na bramkę przeciwnika.</p> <!-- /wp:paragraph -->

">rzut wolny, z którego ponownie wybronili się Portowcy. Ostatnie minuty pierwszej połowy, to ponownie walka w środku pola. Po upływie trzech minut, sędzia zakończył pierwszą połowę meczu.

Przerwa: Do przerwy Portowcy przegrywali 0:1 po pechowej samobójczej bramce Mariusza Malca. Wierzyliśmy jednak, że Duma Pomorza w drugiej połowie odwróci wynik spotkania.

45-50′

W pierwszych minutach drugiej połowy, Portowcy nadal mocno nacierali na bramkę Arki w celu wyrównania stanu gry.

50-60′

W 51 znowu mocniej zaatakowali Arkowcy, ale Duma Pomorza spokojnie wybroniła się z tego naporu. W 52 minucie niesamowity strzał z za pola karnego oddał zawodnik Arki, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki Dante Stipicy i wyszła w pole. W 54 minucie piłkę mocno wypluł bramkarz drużyny z Gdyni Daniel Kajzer. Blisko dobitki był Luka Zahović, ale golkiper o sekundy był szybszy od napastnika Portowców. W 56 minucie próbował pokonać strzałem z za pola karnego zawodnik Arki Dante Stipicę. Piłka minęła bramkarza Pogoni, ale minęła też bramkę i nic z tego nie wyszło. W 59 minucie drugi cios zadała Arka. Po składnej akcji gola strzelił Adam Deja. Wznowienie gry przyniosło od razu bramkę kontaktową dla Dumy Pomorza. Po podaniu Michała Kucharczyka gola strzelił Kamil Drygas. W 57 minucie blisko gola na 2:2 był sam Kuchy, ale w ostatniej chwili jego strzał zablokował obrońca Arki.

60-70′

W 61 minucie groźnie przejął piłkę da Silva, ale Portowcy skutecznie zatrzymali Brazylijczyka. W 62 minucie Duma Pomorza dostała faul), gdzie wykonawca może od razu strzelać na bramkę przeciwnika.</p> <!-- /wp:paragraph -->

">rzut wolny, ale po strzale zawodnika Pogoni piłka wysoko przeleciała nad poprzeczką. W 64 minucie zagrywał futbolówkę w pole karne Arki Kacper Smoliński, ale niestety Kamil Drygas nie doszedł do piłki i od bramki wznowił Daniel Kajzer. W kolejnych minutach mocniej przycisnęli zawodnicy Pogoni Szczecin, ale Arka dobrze broniła dostępu do własnej bramki.

70-80′

W 73 minucie wrzucił piłkę w pole karne Arki Sebastian Kowalczyk, ale piłkę finalnie złapał Daniel Kajzer. W 75 minucie wycofać piłkę do Kamila Drygasa jak przy pierwszym golu próbował Michał Kucharczyk, ale tym razem wybili piłkę obrońcy zespołu Dariusza Marca. W kolejnych minutach mocniej przycisnęła Arka, ale nie przyniosło to żadnego zagrożenia dla obrony Dumy Pomorza. W 78 minucie z dobrą kontrą wyszli Portowcy, ale strzał Michała Kucharczyka ponownie został zablokowany i wybity na rzut rożny, który nie przyniósł jednak zagrożenia.

80-90+czas doliczony'

Za to kolejny przyniósł już bramkę. Po wrzutce Michała Kucharczyka gola na 2:2 strzelił Tomas Podstawski i tym samym wyrównał stan meczu, a Kuchy zanotował już drugą asystę w tym spotkaniu. W 88 minucie znowu z dobrą kontrą wyszli Portowcy, ale nikt nie doszedł do dośrodkowania Pawła Stolarskiego. Tuż przed końcem meczu Duma Pomorza dostała faul), gdzie wykonawca może od razu strzelać na bramkę przeciwnika.</p> <!-- /wp:paragraph -->

">rzut wolny, który nie przyniósł jednak zagrożenia. Po tym stałym fragmencie, sędzia zakończył nam dzisiejsze spotkanie.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2, a gole dla Dumy Pomorza strzelili Kamil Drygas i Tomas Podstawski.

To tyle, jeśli chodzi o relację z dzisiejszego sprawdzianu generalnego. Życzymy spokojnego wieczora i dobrego weekendu.