Wściekłe humory kibiców
Po ostatniej przegranej z Rakowem Częstochową Pogoń Szczecin z sumą 59 punktów spadla na 3. miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy.
Na chwilę obecną liderem jest Raków Częstochowa z 62 punktami. Zaraz za nimi na miejscu drugim znajduje się Lech Poznań też z sumą 62 punktów.
Tu pojawia się pytanie dlaczego drużyna granatowo- bordowych przegrała?
Wszyscy wiemy, że trener uwielbia zaskakiwać składem drużyny, który wystawia na mecz. Natomiast podczas środowego spotkania szkoleniowiec nie tylko zaskoczył ale wręcz zszokował każdego. Każdego człowieka, który interesuje się piłką nożną.
Brak czołowych zawodników, wystawienie tych ” średnich ” już od pierwszej minuty i to na całe spotkanie.
Może to był błąd?
Na Stadionie pod koniec meczu wrzało od krzyku kibiców w stylu ” co ty robisz, zrób zmianę” to niestety były krzyki w stronę trenera.
Sam trener też nie był zadowolony z wyniku spotkania.
Liczymy że na te cztery ostatnie spotkania Kosta wyciągnie konsekwencje.
Do końca sezonu zostaly 4 kolejki.
Pogoń w najbliższą niedzielę rozegra domowy mecz z Legią, następne dwa będą wyjazdowe ze Śląskiem Wrocław i późniejszy z Lechia Gdańsk. Ostatni mecz jaki rozegramy – domowy 21.05. z Bruk-Bet Termalicą.
Pozostaje nam wierzyć w to, że wygramy pozostałe kolejki a rywale z pierwszego i drugiego miejsca delikatnie się poślizgną i dzięki temu to właśnie Nasza ukochana Pogoń zdobędzie ten wyczekiwany od 74 lat tytuł Mistrza.
Źródło : własne.
Pasjonatka piłki nożnej oraz ręcznej. Kibic Pogoni Szczecin. Redaktor oraz administrator Pogoń Sport Press i encyklopedii kibica .
Komentarze
Wściekłe humory kibiców — Brak komentarzy
HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>