Zabierz Pogoń na ferie zimowe
Do meczu ze Śląskiem Wrocław zostało już tylko kilka dni, a my spieszymy z przyjemną niespodzianką dla granatowo-bordowych kibiców. Na meczu będziemy gościć przedstawicieli CANAL+POLSKA S.A., którzy przygotują akcję eventową skierowaną w stronę Portowców.
Strefa CANAL+ będzie znajdowała się na wysokości strefy “VIP”, czyli w korytarzu drugiego piętra trybuny C Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera. Już teraz zdradzimy, że nasz Partner planuje rozdać darmowe dostępy do telewizji internetowej, więc jesteśmy pewni, że wśród Was znajdzie się wielu chętnych do przejęcia tak atrakcyjnego prezentu. Do miłego zobaczenia w niedzielę!
Druga aktywność wiąże się z możliwością otrzymania dostępu do telewizji internetowej Canal+ w terminie od 13 do 26 lutego. Ten zakres czasowy jest nieprzypadkowy, ponieważ chcemy, abyście zabrali Pogoń ze sobą na ferie zimowe!
Każda okoliczność jest dobra, aby śledzić poczynania Dumy Pomorza w PKO BP Ekstraklasie i bawić się razem z nami. Co trzeba zrobić, aby otrzymać kod do telewizji? Naprawdę niewiele! Pozwólcie jednak, że na razie zachowamy tę wiedzę dla siebie. 7 lutego opublikujemy komunikat ze szczegółowymi informacjami.
Darmowe mecze z Wartą Poznań i Wisłą Płock? Stawiamy, że to będzie naprawdę dobre, sportowe kino akcji! Powyżej wymienione atrakcje to niespodzianka dla Was ze względu na początek piłkarskiego roku na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera. Zaczynamy z wysokiego C, ponieważ spotkanie ze Śląskiem Wrocław będzie meczem nr 1500 w naszej historii gier w Ekstraklasie!
Morski Klub Sportowy. Rok założenia 1948
Polski klub piłkarski z siedzibą w Szczecinie. Dwukrotny wicemistrz Polski, trzykrotny finalista Pucharu Polski.
Komentarze
Zabierz Pogoń na ferie zimowe — Brak komentarzy
HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>